Świąteczna runda w Irlandii

IMG_1822

W weekend Świąt Wielkanocnych rozegrana zostanie druga runda Rajdowych Mistrzostw Europy Juniorów, Rajd Irlandii. Załogi zmierzą się na wąskich i podbijających uliczkach hrabstw Antrim i Down. Do rywalizacji o najwyższy stopień podium chce włączy się także polsko-francuski duet, Aleks Zawada i Cathy Derousseaux, którzy po raz drugi pojadą Oplem Adamem R2.

Aleks Zawada (kierowca): Wracamy po roku przerwy do Irlandii Północnej, czekają tam na nas trudne technicznie i nieprzewidywalne odcinki specjalne. Na samym początku muszę powiedzieć, że jest mi bardzo miło powitać firmę Modesto Polska, która ponownie zaufała zespołowi MSZ Racing i dołączyła do naszych zmagań o zwycięstwo w mistrzostwach Europy juniorów.

– W roku ubiegłym zajęliśmy tutaj piąte miejsce i mamy dużą chęć poprawy wyniku. Aż siedmiokrotnie udawało nam się wtedy kończyć poszczególne odcinki na podium, jeden z nich wygrywając, dlatego wiemy, że nasze tempo może pozwolić na lepszy wynik. Na pewno nie będzie łatwo, ponieważ w rajdzie bierze udział aż dziewiętnaście załóg juniorskich! Jest to chyba dotychczasowy rekord. To świetne będzie móc rywalizować z tak wielką ilością dobrych kierowców. Nie mogę się doczekać!

– Zapraszam wszystkich kibiców do śledzenia naszych zmagań. Podsumowania każdego z etapów znajdziecie w Eurosporcie, a więcej o naszej walce na www.fb.com/alekszawadaofficial.

Partnerami zespołu MSZ Racing są: Wydawnictwo Media Service Zawada, Modesto Polska oraz firma Abaprim – fabryka reklamy.