Po raz czwarty w Rzeszowie!

1(1)

Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski, liderzy klasy 6. wystartują w 23. Rajdzie Rzeszowskim. Załoga Tvn Turbo podczas czwartej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski ponownie pojawi się Peugeotem 208 w specyfikacji R2. Załoga po prawie dwu miesięcznej przerwie zapowiada walkę o jak najwyższe lokaty wśród samochodów napędzanych na jedną oś. Specyfika podkarpackich odcinków specjalnych Byśkiniewiczowi i Wisławskiemu jest dobrze znana ponieważ startowali w Rajdzie Rzeszowskim już 3 razy.

Łukasz Byśkiniewicz: Wracamy za kierownicę naszej „Turbo-wej” rajdówki. Ostatni raz siedzieliśmy w niej prawie dwa miesiące temu, ale kilka kilometrów testów szybko przypomniało do czego ona służy. Prawa noga ochoczo się prostuje. Jesteśmy dobrze nastawieni przed rajdem, ale wiemy, że konkurencja jest w naszej klasie zacna i łatwo nie będzie. I dobrze, bo o to w tym sporcie chodzi. Znam charakterystykę trasy. Cieszę się, że organizator przygotował zupełnie nowe odcinki co doda pikanterii rywalizacji. Lubie nowości ponieważ tam trzeba jeździć na opis, a nie na pamięć. Nasz start możliwy jest dzięki zaangażowaniu firm: Novol i Saint-Gobain. Dziękujemy też szefom kanałów grupy TVN za wsparcie medialne.

Maciej Wisławski: To już mój dziesiąty start w Rajdzie Rzeszowskim. Zawsze miło wspominam ten rajd. Miła atmosfera, dobre przygotowanie i organizacja, a także sporo kibiców rajdowych – to coś co jest nieodłączne z tym rajdem. Zawsze też kończyłem ten rajd z dobrym wynikiem. Trzymajcie kciuki, by było tak i teraz!