Najwyższej jakości produkty do warsztatu samochodowego z dlalakierni.pl

Wiemy, że profesjonalne lakierowanie samochodów nie jest łatwe i żeby było dobrze przeprowadzone, należy zwrócić uwagę na kilka najważniejszych kwestii. Jedną z nich są przede wszystkim kosmetyki detailingowe, lakiery oraz odpowiednie wyposażenie zakładu. To one właśnie przekładają się na jakość lakierowania. Dlatego właśnie w naszej firmie dlalakierni.pl staramy się wychodzić naprzeciw klientom, oferując szeroki wybór produktów.

Dlaczego warto zrobić zakupy w dlalakierni.pl?
Ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie lakiernictwa pojazdowego
Jesteśmy przedstawicielem Nexa Autocolor, a początek naszej działalności miał miejsce już w 1996 roku. Nawiązujemy współpracę z najlepszymi dostępnymi na rynku markami produktów do pielęgnacji samochodów. Nieustannie nadzorujemy rynek i wprowadzamy na niego nowości technologiczne. Zarówno lakiernictwo, jak i detailing są dla nas nie tylko rzemiosłem, ale i pasją, którą staramy się dzielić z innymi, udostępniając im najwyższej jakości produkty.


Fachowe podejście do klienta
W firmie dlalakierni.pl zawsze na pierwszym miejscu stawiamy klienta i jego potrzeby. Zatrudniamy pracowników, którzy w pełni profesjonalnie podejdą do obsługi, nie tylko wypełniając swoje obowiązki, ale służąc również pomocą oraz licznymi wskazówkami. Dzięki wchodzeniu w bezpośredni dialog z odbiorcami jesteśmy w stanie wyjść im naprzeciw, poznać ich potrzeby oraz sprostać wymaganiom. Co więcej, w naszej firmie klienci mogą liczyć na szybką realizację zlecenia oraz sprawną wysyłkę. Zaopatrujemy przede wszystkim sklepy i hurtownie, dzięki czemu nasze produkty rozprzestrzeniają się znacznie ułatwiając detailing i lakiernictwo. Dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem tak, by Twój samochód wyglądał jak z salonu.


Szeroki wybór produktów – wyposażenie dla sklepów i hurtowni
Zapewniamy przede wszystkim najwyższej jakości preparaty do detailingu – pianki myjące, szampony samochodowe, środki polerskie, woski i produkty do ochrony lakieru. Ponadto niezbędne wyposażenie do lakierowania pojazdów – lakiery dedykowane dla konkretnych marek pochodzące od sprawdzonych firm, zaprawki lakiernicze oraz spraye i aerografy. Dzięki nim samochód będzie wyglądał jak z salonu – lakier nie tylko będzie prezentował się estetycznie, ale zostanie również zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Oprócz tego w dlalakierni.pl zapewniamy wszelkie niezbędne akcesoria oraz wyposażenie zakładów lakierniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *