Byśkiniewicz i Wisławski w Karkonoszach!

Rajd Karkonoski

Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski wystartują w 29. Rajdzie Karkonoskim, który stanowi trzecią rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Wiceliderzy bardzo licznej i mocno obsadzonej klasy 6. po raz drugi w tym sezonie zaprezentują się w Peugeocie 208 R2. Załoga TVN Turbo zapowiada walkę o jak najwyższe lokaty wśród samochodów napędzanych na jedną oś.

Łukasz Byśkiniewicz: W rajdzie Karkonoskim startowałem tylko raz, ale jestem pełen optymizmu. Jazda Peugeotem 208 R2 sprawia mi wiele frajdy, a to jest bardzo ważne dla kierowcy. W przerwie pomiędzy rajdami wystartowałem w wyścigu przypominając sobie idealną linie jazdy. Teraz będzie trzeba to wykorzystać w Karkonoszach, ale mając na uwadze, że oes to nie tor. Jak się zapomnę, z pewnością przypomni mi to doświadczony Wiślak, który zadba o to, abyśmy znaleźli się na mecie. Nasz start jest możliwy dzięki zaangażowaniu firm: Novol, Saint Gobain Sekurit i wsparciu medialnemu kanałów TVN. 

Maciej Wisławski: Jedziemy na piękny rajd, w którym startowałem wiele razy. Zawsze ten rajd był dobrze zorganizowany i jestem pewien, że tym razem też tak będzie. Mam miłe wspomnienia z karkonoskich oesów- zawsze byłem tam na podium.